Sitemiz Güvenlidir

Ziyaret etmekte olduğunuz internet sitemiz SSL sertifikası ile güvenli olduğunu belgelemektedir.

SSL trust seal
19173
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19173,page-child,parent-pageid-19843,qode-social-login-1.1.3,stockholm-core-1.2.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Tezdöksan

Kurumsal Bilgiler

Şirketimiz 1985 yılında İstanbul’da pik döküm imalatına başlamış olup, 1989 yılında Bilecik 1.Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m² arazi üzerine 1.900 m² kapalı alan üzerinde pik döküm imalatına devam etmiştir. 1993 yılında faaliyet alanını değiştirmiş olup şirketin kurucusu olduğu Tezgüller Makine ve Kalıp İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin imal etmiş olduğu beton parke taşları ve bordür makinelerini kurarak üst yapı prefabrik yapı elemanları imalatına başlamıştır.

2017 yılında 1600 m² ilave kapalı alan yaparak  alt yapı imalatlarında kullanılan Q 150 mm ile Q 1200 mm arasında olmak üzere beton ve betonarme borular, muayene bacaları ve yağmur suyu bacaları üretimine başlamıştır.

Hali hazırda toplamda 3.500 m² kapalı alanda laboratuvar denetimde üretim yaparak almış olduğu kalite belgelerindeki standartlarına uygun ürün ve satış sonrası müşteri memnuniyeti benimseyen TEZDÖKSAN hitap etmiş olduğu belediyelere, özel ve resmi sektördeki kurum ve kuruluşlara kaliteli ürünleriyle ve güvenilirliğiyle ülkemizin ve bölgemizin kalkınmasını ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

İlke edindiğimiz sınırsız hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti doğrultusunda yapı ve inşaat malzemeleri sektöründe kaliteden ödün vermeden sektörün saygın bir şirketi olmayı ve sektörde lider firma olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetleri sunmak ve bununla beraber ülke ekonomisine katkı sağlamak.

Şu anda buradasınız:

Ana sayfa » Kurumsal Bilgiler