Sitemiz Güvenlidir

Ziyaret etmekte olduğunuz internet sitemiz SSL sertifikası ile güvenli olduğunu belgelemektedir.

SSL trust seal
19080
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19080,page-child,parent-pageid-19843,qode-social-login-1.1.3,stockholm-core-1.2.1,select-theme-ver-5.2.1,ajax_updown_fade,page_not_loaded,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

Tezdöksan

Hizmetlerimiz

Nakliye Hizmetlerimiz
Nakliye Hizmetlerimiz

Ürünlerimizin ağır yükler olmasının ve sürekli artan yakıt fiyatlarının müşterilerimize yansıttığı nakliye maliyetlerini düşürmek amacıyla; kendi nakliye filomuzla daha iyi bir nakliye hizmeti almanızı sağlıyoruz.

 

Seçiminize göre beton parke taşları ve bordürler kamyonlara iki farklı yöntem ile yüklenir ve buna göre boşaltılır.

 

  1. Dökme yöntemi ile
  2. Paletlenmiş ve ambalajlanmış olarak

 

Dökme yöntemi ile yüklenen taşlar, indirilecek alana da dökülerek indirilir. Bu yöntem ile paletlenmiş ürünlere göre daha fazla zaiyat çıkacaktır. Paletli ürünler ise indirilecek alanda forklift veya benzeri çatallı araçlara ihtiyaç duyar. Bununla birlikte hem ürünlerin sağlam ve firesiz transferine olanak sağlar hem de yükleme / indirme operasyonlarının kontrollü ve hızlı yapılmasına imkan verir.

Taahhüt Hizmetlerimiz

Tezdöksan kent çevre bilincinde gelişmekte olan teknoloji ve devamlı müşteri memnuniyeti ilkesinde proje çalışmaları, uygulama ve teknik çözümler konusunda deneyimli ekipleriyle hizmet vermektedir.

 

Yanlış ve uygun yapılmayan uygulamaların en kaliteli parke taşında bile kötü bir görünüm vermesinin yanı sıra doğadaki durabilitesini ve dayanımını çok kısa sürede yitirebilir. Parke taşlarının uygulamadaki en önemli faktörleri arasında; drenaj, kullanılan alt malzeme, zemin dolgusu, zeminin iyi sıkıştırılması ve iyi işçilik sıralanabilir.

Taahhüt Hizmetlerimiz

Şu anda buradasınız:

Ana sayfa » Hizmetlerimiz